Tentacles: Enter the Mind

Tentacles: Enter the Mind

Szalona i cudowna przygoda

Przygotuj się na fantastyczną podróż do wyjątkowo dziwnego świata – wnętrza umysłu! Tentacles: Enter the Mind to nowa gra bazująca na bohaterach multiplatformowej gry Tentacles: Enter the Dolphin, pochodzi jednak od innego dewelopera, ale wygląda niesamowicie. Zobacz pełny opis

Zalety

  • Niesamowita grafika
  • Naturalne sterowanie
  • Fascynująca fabuła
  • Doskonały pomysł i wykonanie

Wady

  • Powtarzająca się
  • Trudno zdobyć wystarczającą liczbę monet
Więcej

Bardzo dobry
8

Przygotuj się na fantastyczną podróż do wyjątkowo dziwnego świata – wnętrza umysłu! Tentacles: Enter the Mind to nowa gra bazująca na bohaterach multiplatformowej gry Tentacles: Enter the Dolphin, pochodzi jednak od innego dewelopera, ale wygląda niesamowicie.

W umyśle szaleńca

Tentacles: Enter the Mind pozwala nam zagłębić się w szalonym umyśle dr Phluffa. Przechodzimy przez kolejne poziomy, których nazwy to Ego, Paranoia, Libido i Hysteria. Naszym bohaterem jest Lemmy, który zbiera monety i i jaja, aby dostać się do bezpiecznej części mózgu. Dzięki monetom i jajom możemy wzmocnić naszego bohatera, a także uzdrowić i spowolnić jego śmierć.

Tentacles: Enter the Mind wyróżnia się pomysłowością i przemyślaną rozgrywką. Cała fabuła jest bardzo ciekawa. Zapewne nie będzie to najbardziej interesująca gra, w jaką graliście, rozgrywka też nie jest fascynująca, ale wygląd i dopracowanie sprawiają, że jest warta uwagi.

Usiądź wygodnie i graj

Sterowanie w Tentacles: Enter the Mind działa naprawdę dobrze, choć czasem można poczuć się, jakbyśmy oglądali demo, gdyż wszystko jest zautomatyzowane. Całość jest jednak bardzo naturalna – dotykamy ekranu, aby przejść z miejsca na miejsce. Czasami możemy gdzieś utknąć i nie będziemy w stanie przejść na następną platformę – jednak to nadal część zabawy. 

Oszałamiająca grafika

W Tentacles: Enter the Mind ścieżka dźwiękowa jest zabawna. Za to grafika 3D jest po prostu oszałamiająca. Jasne kolory, dziwaczne obiekty. To mieszanka świata Alicji z krainy czarów z niesamowitym snem.

Przewaga stylu nad treścią?

Fakt, że gra pojawiła się na Windows Phonie na wyłączność sprawiła, że gracze wystawili jej lepszą opinię niż w rzeczywistości zasługuje. Tentacles: Enter the Mind to oryginalna, pełna pomysłów gra, która jednocześnie jest jednak monotonna i nudna.

Mimo wszystko każdy użytkownik Windows Phone powinien jej spróbować. Nie ze względu na rozgrywkę, ale jakość wykonania.

Tentacles: Enter the Mind

Download

Tentacles: Enter the Mind